Aromaterapie

V mém podání je Aromaterapie čistě přírodní, podpůrný a pečující nástroj , který umí harmonizovat emoce a zlepšit zdraví.

Éterické oleje, hydroláty, rostlinné oleje a bylinné maceráty, to nejlepší z přírody, jsou velmi účinnými pomocníky v prevenci a péči o celkové zdraví.

 

Ovšem to nejkrásnější co na aromaterapii oceňuji je, že jste to Vy, kdo svým základním smyslem, čichem, rozhodne, co Vaše tělo nebo duše právě potřebuje.
Jednoduše a bez přemýšlení pouhým přivoněním víte, zda Vám éterický olej voní nebo ne, tudíž zda jej v tuto chvílí potřebujete nebo ne. Vidím v tom symbolickou sílu tvůrce a je pro mě radostné být součástí tohoto procesu.

 

Svoji roli aromaterapeuta, vnímám jako laskavého průvodce, který Vám na základě diagnostického rozhovoru doporučí vhodné éterické oleje a jejich bezpečnou kombinaci a sílu ředění.

Na jakou cestu zážitku Aromaterapie se se mnou vydáte?

17

Aroma péče bez masáže

Nemáte rádi dotyk, nebo jen nevíte co si máte pod Aromaterapii představit?

Vydejte se na svou voňavou cestu a vyzkoušejte se mnou Aromapéči bez masáže.

18

Aroma péče s částečnou masáží

Přijďte si za mnou odpočinout a uvolnit tělo i mysl za pomocí vůní, jemných vědomých doteků a relaxační hudby.

Aromaterapeutická masáž je jemná doteková terapie s hlubokým účinkem na všechny úrovně našeho bytí. Spojuje v sobě účinky masáže s blahodárnými účinky éterických a rostlinných olejů.

20

Aroma péče s celotělovou masáží

Víte, co nejlepšího se Vám může přihodit? Komplexní aromaterapeutická masáž, kdy Vás namasíruji od paty po vlasy a to doslova.

Přijďte si za mnou na 2,5 hodiny odpočinout a uvolnit tělo i mysl za pomocí vůní, jemných vědomých doteků a relaxační hudby.

Tato komplexní péče je jemná doteková terapie s hlubokým účinkem na všechny úrovně našeho bytí.

Spojuje v sobě účinky masáže s blahodárnými účinky éterických a rostlinných olejů.

19

On-line konzultace

Potřebujete rychle podpořit oslabené tělo při rýmě, bolestech hlavy, bolavé menstruaci , kašli aj?

Stačí zavolat nebo napsat email a vytvořím Vám olej s vhodnou koncentrací a vysvětlím možnosti aplikace, která uleví a pomůže.

Těším se na Vás...

Podpis_300x150